Офіційний сайт Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області - Вогнеборці Сквирщини

17.09.12 (13:08:49) Вогнеборці Сквирщини


Колектив Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській областіКолектив Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області
:::::::Вогнеборці - це люди мужньої і відповідальної професії. За велінням душі і серця вони роблять під час неможливе, аби люди не залишалися наодинці з вогняною стихією, рятуючи життя і майно громадян. І тут, як і в буд-якій сфері людської діяльності, все залежить від професіоналів, їх мужності високого обов’язку, та спроможності впевнено діяти за будь-яких екстремальних ситуацій. Пожежним може стати лише той, кого не лякають т труднощі, хто готовий до наполегливої самовідданої праці.
:::::::Щоб боротися з вогнем треба бути справжнім професіоналом обраної справи. В іншому випадку - загубиш життя своє, товаришів, людей, яких повинен рятувати. Таких професіоналів готують пожежно-технічні заклади освіти. Їх в нашій державі три: Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля в м. Черкаси, Університет цивільного захисту України м. Харків та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, які готують фахівців пожежної охорони за загальноосвітніми рівнями "бакалавр" "спеціаліст" та "магістр". Випускникам цих навчальних закладів присвоюється спеціальне звання "лейтенант служби цивільного захисту", в переважній більшості випадків вони призначаються на посади начальника караулу та інспектора державного пожежного нагляду. В подальшому мають всі необхідні умови до службового зростання. Особи, що відмінно закінчили навчальні заклади, проявили себе на службі і мають бажання продовжувати навчання, можуть зробити це, вступивши до ад'юнктури та магістратури. Пожежний завжди напоготові. Під час гасіння пожежі він, як на війні, тому час навчання в пожежно-технічних закладах освіти і подальшої служби в пожежній охороні прирівнюється до військової служби.
:::::::Лише справжні професіонали мають внутрішнє покликання бути вогнеборцями здатні зупинити шаленого вогняного звіра, що загрожує майну, життю і здоров'ю людей.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Опубликовано на сайте: http://mns.skvira.com
Прямая ссылка: http://mns.skvira.com/index.php?set=pages&mc=7